Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Jste zde: pneumatiky > archív článků > MOTO - Battlax BT-016 Pro Hypersport

MOTO - Battlax BT-016 Pro Hypersport


Ilustrační obrázek produktu

Bridgestone uvádí na trh revoluční pneumatiku

Battlax BT-016 Pro Hypersport

 

– Originální technologie z MotoGP –

 

Společnost Bridgestone Corporation, oficiální dodavatel pneumatik pro mistrovství světa FIM MotoGP, oznámila na výstavě INTERMOT 2010 v Kolíně nad Rýnem uvedení nové revoluční motocyklové pneumatiky Battlax BT-016 Pro Hypersport. Sportovní radiální pneumatiky pro přední a zadní kolo používají celou řadu pokrokových technologií, které Bridgestone vyvinul v MotoGP.

Pneumatika Battlax BT-016 Pro Hypersport úspěšně kombinuje vynikající odolnost vůči opotřebení s vynikajícími vlastnostmi jak na suchém, tak i na mokrém povrchu. Řada pneumatik navržených speciálně pro větší sportovní motocykly (supersportovní motocykly, motocykly bez kapotáže, atd.) zahrnuje jeden rozměr přední pneumatiky a tři rozměry zadní pneumatiky.

 

1. Běhoun

Běhoun pneumatiky je vyroben technologií 3LC – 3sekční běhounové směsi (3 Layer Compound), která zaručuje vysokou přilnavost v zatáčce společně s precizní lineární ovladatelností.

2. Směs

Společností Bridgestone patentovaná směs „SILICA RICH EX“ s „polymerem RC“ (pro motocyklové pneumatiky) kombinuje vynikající odolnost vůči opotřebení s nadprůměrnými vlastnostmi při jízdě na mokru.

Špičková řada motocyklových pneumatik Bridgestone „Battlax“ pro malé až velké motocykly pokrývá celé spektrum pneumatik od cestovních až po závodní. Pneumatika Battlax BT-016 Pro Hypersport potvrzuje závazek společnosti Bridgestone zlepšovat výkon a zároveň zachovat vysokou úroveň komfortu pérování.

Motocyklisté v Evropě si budou moci zakoupit pneumatiku Battlax BT-016 Pro na trhu náhradní spotřeby od října 2010 v jednom rozměru pro přední kolo a ve třech rozměrech pro zadní kolo.

 

ŘADA PNEUMATIK

 

PŘEDNÍ

ZADNÍ

120/70 ZR 17 M/C (58W)

180/55 ZR 17 M/C (73W)

 

190/50 ZR 17 M/C (73W)

190/55 ZR 17 M/C (75W)

Zdroj: Bridgestone CR, s. r. o. 
Diskuze

Váš příspěvek:

jméno
text
přepište anti-spam kód NP4nr:Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?