Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Jste zde: pneumatiky > archív článků > Dunlop Sportmax Qualifier

Dunlop Sportmax Qualifier


Ilustrační obrázek produktu

Dunlop Sportmax Qualifier (rychlostní index H)

 

Praha 3. března 2011 - Pro mladé jezdce, kteří požadují sportovní dezén a rychlou odezvu za dostupnou cenu, je určena nová řada pneumatik rychlostního indexu H s názvem Dunlop Sportmax Qualifier.

Když poprvé motocyklisté vyjíží na dvou kolech, je velmi důležité mít to nejlepší vybavení, jaké si mohou dovolit. Kromě samotného motocyklu je tou nejlepší investicí nákup kvalitních pneumatik. Jsou tím prvním a nejdůležitějším spojovacím článkem mezi jezdcem a vozovkou.

Nové pneumatiky Dunlop Sportmax Qualifier byly speciálně navrženy tak, aby mladým nadšencům a fanouškům závodních motocyklů nabídly ty nejlepší sportovní gumy za přijatelnou cenu.

Pomocí kompozitové technologie využité při výrobě pneumatik GP Racer D211, se v pneumatice Qualifier snoubí téměř závodní vlastnosti s vynikajícím poměrem cena-výkon.

Jedná se o první pneumatiku, která nadšeným, mladým, sportovně založeným jezdcům nabízí závodní parametry. Pneumatika Sportmax Qualifier je dostupná pro kubaturu 125 cm3 ve velikosti 17 palců s rychlostním indexem H (kategorizace pro rychlost až 210 km/h), přičemž její sportovní parametry zajišťují vynikající přilnavost k vozovce, aniž by se přitom obětoval výkon.

Sharon Antonaros, marketingový ředitel divize Dunlop Europe, říká: „Už dlouho jsme chtěli uvést na trh pneumatiku, která by byla speciálně určena pro rostoucí okruh mladých jezdců, kteří se svými menšími sportovními motocykly vyjíždějí na silnici o víkendech. Ti potřebují jednu sadu dostupných pneumatik s vynikající přilnavostí a bezpečnostními parametry, která ale zároveň dokáže nabídnout skvělý výkon na závodní dráze.“

Pneumatiky řady Dunlop Sportmax Qualifier rychlostního indexu H jsou určeny  mladým jezdcům, kteří od pneumatiky očekávají závodní parametry, uklidňující stabilitu, výbornou odezvu a předvídatelnost, a možnost zjištění, kde mají své limity.To vše za přijatelnou cenu. Pneumatiky jsou dostupné v těchto rozměrech:

110/70 R 17 54H TL

120/60 R 17 54H TL

120/70 R 17 54H TL

150/60 R 17 54H TL

160/60 R 17 54H TL

Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců špičkových pneumatik s impozantní historií úspěchů v motoristickém sportu. Rozsáhlé zkušenosti na poli závodů vedly Dunlop k zavádění inovativních technologií také u pneumatik určených k běžnému použití. Pro dosažení maximálního pohodlí během jízdy využívá Dunlop nejnovější technologie výroby pneumatik poskytující skvělý výkon a dlouhou životnost. Pneumatikami Dunlop své motocykly standardně vybavuje mnoho předních světových výrobců včetně firem Aprilia, Benelli, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Piaggio, Suzuki, Triumph a Yamaha. Další informace o motocyklových pneumatikách Dunlop naleznete na adrese www.dunlopmotorcycle.eu.
Diskuze

Váš příspěvek:

jméno
text
přepište anti-spam kód c8wKn:Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?