Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Jste zde: pneumatiky > archív článků > Nová zimní pneumatika Fulda Kristall Montero 3

Nová zimní pneumatika Fulda Kristall Montero 3


Ilustrační obrázek produktu

Fulda uvádí na trh novou zimní pneumatiku  Kristall Montero 3

 

Pneumatika Fulda Kristall Montero 3 je nástupce pneumatiky Kristall Montero 2.

Pneu Fulda Kristall Montero 3 má nové technologie v běhounové směsi pro nízké teploty, bublinovou technologii lamel pro lepší ovladatelnost a záběr na sněhu, vyšší kilometrový proběh a nižší valivý odpor.

Skvělé vlastnosti pneumatiky potvrdil i test německého autoklubu ADAC, ve kterém Fulda Kristall Montero 3 získala nejvyšší možné hodnocení „OBZVLÁŠTĚ DOPORUČUJEME‘‘

 

Část výkonnostních vlastností pneumatiky Fulda Kristall Montero 3 může být připsána zcela revoluční technologii Snow Catcher Technology. Ta spolu s novým dezénem běhounu využívá přirozený tlak pneumatiky pro zachycení sněhu ve stopě, což vede ke zlepšené přilnavosti na vozovkách pokrytých sněhem.

Většina pneumatik má klasický dezén s drážkami ve tvaru „V”, dezén Kristall Montero 3 spočívá ve dvou přímo obrácených drážkách ve tvaru V, jež pracují společně, aby odvedly vodu či stlačily a zachytily sníh v běhounu prostřednictvím sítě vzájemně uzamykatelných lamel. 

Přirozený tlak pneumatiky stlačí drážky při kontaktu s vozovkou, a vytvoří tak dodatečnou tlakovou sílu, která skutečně „chytí” sníh, čímž poskytuje pneumatice Fulda Kristall Montero 3 vynikající ovladatelnost a záběr na sněhu.

Zimní pneumatika má vysokou hustotu lamel, které vyžadují pevné dezénové bloky pro zajištění stability při ovládání. Nová bublinová technologie lamel zajišťuje vzájemný uzamykatelný mechanismus mezi lamelami, díky kterému  se snižuje deformace sezonových bloků a poskytuje vysokou stabilitu během ovládání.

 

Pokročilá technologie běhounové směsi pro nízké teploty, která obsahuje novou polymerovou směs pro nízké teploty, která má vysokou elasticitu při nízkých teplotách a pokročilou směs siliky pro vylepšený záběr na mokru bez ztráty výkonnosti na suchu.

Fulda Kristall Montero 3 má malý obsah aromatických olejů (pneu je ohleduplná k životnímu prostředí) a novou inovovanou konstrukci s běhounovou směsí s nízkým valivým odporem, která vede k většímu kilometrovému proběhu a nižší spotřebě paliva.

 

Pro výpis všech rozměrů kliknětě -ZDE-
Diskuze

Váš příspěvek:

jméno
text
přepište anti-spam kód ywwPr:Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?