Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Jste zde: pneumatiky > archív článků > Pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart uspěla v testech odborných časopisů

Pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart uspěla v testech odborných časopisů


Ilustrační obrázek produktu

Pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart uspěla v testech odborných časopisů

 

Praha 15. července 2009 – Uznávaná pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart je od svého uvedení na trh upřednostňována jezdci v mnoha kategoriích a stále se drží na špici nabídky, jak potvrzují i nedávné testy specializovaných zahraničních časopisů.

Německý časopis Motorrad v jednom ze svých červnových vydání (13/2009) otestoval na motocyklech Honda CBR 600 RR a Suzuki Bandit 1250 S pět pneumatik od pěti výrobců určených pro sportovní cestovní motocykly v rozměrech 120/70 ZR 17 a 180/55 ZR 17. Celkem bylo v testu hodnoceno 16 kritérií, přičemž větší část bodového ohodnocení tvořily body za výkonnost v každodenním provozu. Právě v této polovině testu pneumatika Sportmax Roadsmart ve srovnání s konkurencí excelovala a získala první příčku, když si v disciplinách, jako je ovladatelnost, stabilita a chování při brzdění v zatáčkách, připsala nejvyšší počet bodů. Za druhou polovinu testu, která probíhala na mokré vozovce, získala sice o několik bodů méně a umístila se na druhé příčce, nicméně vysoké hodnocení za ovladatelnost, brzdění a rychlost i stabilitu v zatáčkách ji v celkovém hodnocení v testu vyneslo na dělenou první příčku se ziskem 204 bodů z 250 možných a závěrečným komentářem: „Prvotřídní výsledek na suché dráze, navíc velmi dobrý výkon za mokra. Roadsmart je pneumatika pro každou příležitost.“

 

Testování v červnovém čísle francouzského měsíčníku Moto Magazine proběhlo s podobným výsledkem, pouze s tím rozdílem, že zde pneumatika Sportmax Roadsmart plně prokázala své kvality a z testu si odnesla zasloužené první místo. Své přednosti předvedla na motocyklech Yamaha 1300 FJR a Honda CB 1000 R zejména při jízdě a brzdění na mokrém povrchu, kde konkurenci nechávala metry za sebou. Testovací jezdce také potěšila svou lehkostí v ovládání. V konečném hodnocení získala pneumatika pouze pozitivní hodnocení a kolonka výčtu negativních vlastností zůstala prázdná. Kvalita, kterou pneumatika Sportmax Roadsmart jezdcům nabízí, byla oceněna nejlepší technickou známkou 9/10 a komentována ve stručném hodnocení: „Roadsmart na nás zapůsobil svým chováním na mokrém povrchu a svou lehkostí. Nový standard!”

 

 

Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců špičkových pneumatik s impozantní historií úspěchů v motoristickém sportu. Rozsáhlé zkušenosti na poli závodů vedly Dunlop k zavádění inovativních technologií také u pneumatik určených k běžnému použití. Pro dosažení maximálního pohodlí během jízdy využívá Dunlop nejnovější technologie výroby pneumatik poskytující skvělý výkon a dlouhou životnost.

Pneumatikami Dunlop své motocykly standardně vybavuje mnoho předních světových výrobců včetně firem Aprilia, Benelli, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Piaggio, Suzuki, Triumph a Yamaha.

Více informací na stránkách www.dunlop.czDiskuze

Váš příspěvek:

jméno
text
přepište anti-spam kód u6ydD:Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?