Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Jste zde: pneumatiky > recenze >

Recenze - Nová Fulda SportControl


Ilustrační obrázek produktu

Fulda, německý výrobce pneumatik, uvedl na trh novou, vysoce výkonnou pneumatiku SportControl (UHP).

Funkční dezén s charakteristickými progresivními výstupky umožňuje pneumatice Fulda SportControl sportovní jízdu, kterou má řidič plně pod kontrolou.

Kratší brzdnou vzdálenost za mokrých podmínek zajišťují nové běhounové drážky "Aqua Flow" a plnosiliková směs poskytuje vyšší přilnavost k vozovce.

Moderní odlehčena kostra snižuje valivý odpor, což se pozitivně odráží na spotřebě pohonných hmot a emisích CO2.

 

Kontrolovaná sportovní jízda

Funkční dezén s progresivními výstupky po celé délce běhounu zajišťuje optimální tuhost běhounu a maximální rozložení síly od pneumatiky k vozovce.

Zároveň také nabízí výrazně lepší přilnavost a ovládání, zejména při zatáčení.

Vynikající kontrola na mokru

Pneumatika Fulda SportControl je charakterizována plnosilikovou směsí a vícenásobnými drážkami "Aqua Flow", které zajišťují optimální absorpci a rozptyl vody, čímž je zajištěna optimální přilnavost na mokrém povrchu.

Snížená spotřeba pohonných hmot

S pneumatikou Fulda SportControl dosáhneme nižší spotřeby pohonných hmot díky speciálně vyvinuté technologii směsi, která zajišťuje nízký valivý odpor.

Spolu s odlehčenou konstrukcí pneumatiky vykazuje menší ztráty energie způsobené deformací, a tím také omezenou produkci tepla, což má za výsledek nižší spotřebu pohonných hmot.

 

Jízda s klidem v duši

Chytrá kombinace konstrukce pneumatiky a dezénu běhounu přinášejí vylepšenou stopu a vynikající rozložení tlaku. Díky tomu se Fulda SportControl opotřebí rovnoměrně, disponuje komfortní jízdou s nízkou hladinou hluku a přináší vyšší úroveň kilometrového proběhu.

 

Nezávisle testovaná

Pneumatiku Fulda SportControl testovala na podzim loňského roku nezávislá testovací organizace TÜV SÜD Automotive a výsledky dopadly opravdu skvěle: v průměru o tři metry kratší brzdná vzdálenost za mokra a o průměrných 14 % lepší valivý odpor než u konkurenčních pneumatik. 

 

„Jsme hrdí na výkon nové pneumatiky Fulda SportControl,“ říká Alain Klepper, Brand Director Fulda Europe, Middle East and Africa. „Segment pneumatik s velmi vysokým výkonem zůstává v Evropě jedním z nejrychleji rostoucích. Novou pneumatikou Fulda SportControl znovu potvrzujeme dlouholetou pověst značky Fulda, která dokáže řidičům poskytnout kvalitní pneumatiky vyvinuté v Německu.“
 

 
Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?