Pneu podle výrobce

Ocelové disky
Hliníkové disky
Pneu podle sezóny
Pneu podle typu
Informace
Odkazy


   

Dodání na Slovensko

Zásilky na Slovensko

Pro doručování zboží na Slovensko platí stejné Obchodní podmínky jako pro Českou republiku s malým rozdílem v ceně za dopravu a způsobu platby.

Zákazníkům ze Slovenské republiky nabízíme možnost nechat si doručit zboží na jakoukoliv adresu ve Slovenské republice. Přepravu zajišťujeme prostřednictvím přepravní firmy General Parcel. Při přepravě zboží na Slovensko účtujeme paušální poplatek 300,- Kč za 1-2ks pneumatik.

Převzetí zboží je možné také v Česku, na depu přepravní služby General Parcel ve Zlíně nebo v Ostravě (dopravné 120,- Kč). Pouze v případě osobního odběru na depu přepravní služby v Česku je možná platba na dobírku, v tomto případě v českých korunách.

Platba:

Platba pro zaslání zboží na Slovensko je možná pouze převodem na náš účet u ČSOB. Platba musí být připsána v Českých korunách. Po připsání platby je zboží odesláno zákazníkovi.


Zasílání zboží a ceny na Slovensko jsou rozdílné pro neplátce a plátce DPH

Osoba, která není plátcem DPH:

- osoba, které není registrovaným plátcem DPH na Slovensku, nakupuje produkty včetně daně z přidané hodnoty. Ceny jsou účtovány v ceně zobrazované včetně DPH.

Plátce DPH:

- jestliže je objednávající registrovaným plátcem DPH na Slovensku, je zboží dodáno za ceny bez DPH

Podmínky za kterých je dodávka zboží uskutečněna bez DPH:

- ve Vaší registraci uvéďte své DIČ (jestliže neuvedete, bude zboží expedováno vždy za cenu s DPH)

- registraci doložte kopií registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku zasláním na náš email (jestliže neuvedete, bude zboží expedováno vždy za cenu s DPH). Bez tohoto dokladu není možné expedovat zboží za ceny bez DPH a je provedena expedice za cenu s DPH.Zasílání informací o akcích

Chcete dostávat pravidelně informace o slevách a akčních nabídkách do vaší e-mailové schránky?